KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE SEMÍNKA KYTIČEK PRO VČELKY. OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE ZDARMA :)
Kód: 189

Nahatá čajovka

22 Kč
Skladem (>5 ks)

Základní svíčka do každé domácnosti. Ať už si chcete udělat příjemný večer, anebo si přírodní cestou rozehřát aromalampičku :)

Záměrně jsme se rozhodli pro nahatou variantu. Obalů je na světě dost i tak... Tato svíčka si navíc najde své místečko opravdu raz dva.

Tato čajová svíčka je tvořena 100% včelím voskem a bavlněným knotem s plíškem. 
 
Rozměry:
  • průměr: 4cm
  • váha: cca 18 g
  • orientační doba hoření: 4 hodiny

 

Proč nejsou všechny včelí svíčky jasně žluté?
Možná si říkáte, co je to za hloupou otázku. Včelí svíčky jsou přece vždy výrazně žluté...Inu, můžou, ale nemusí. Včelí vosk může mít různé barvy a záleží na mnoha faktorech, proč tomu tak je. Panenský včelí vosk, tedy ten co včelky čerstvě vystavily a ten co používáme na výrobu našich Vobrousků, má běložlutou až bílou barvu. Jakmile jej začnou včely a včelaři používat jeho barva se mění. Jelikož my vykupujeme od různých včelařů, máme rovněž vosky různých barev. Od těch žlutých po hnědé. Hlavní důvod, proč mnoho prodejců nabízí pouze ty super žluté svíčky, bohužel moc romantický není. Je běžnou praxí, že se do vosku přimíchává kyselina sírová. To pak i ten původně hnědý vosk zežloutne. Nám to ale přijde zbytečné a naopak se nám líbí pestrost odstínů, kterou přírodní včelí vosk nabízí,

 

 
 
Bezpečnostní upozornění:
Jedná se o nahatou čajovku, tak jí buď umístěte do vhodné nádoby, anebo na nehořlavou podložku. 
Hořící svíčka je krásná věc, tak si užívejte její hoření a nenechávejte ji bez dozoru.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: