Ke každé objednávce dáváme semínka medonosných kytiček jako malé poděkování včelám <3

Doručení & balení & platba

ZPŮSOB DORUČENÍ:

Jsme malá dílna a balíčky neodesíláme každý den, ale 1-2 týdně. Pokud na něco opravdu spěcháte, dejte nám vědět a určitě se domluvíme.

Snažíme se, aby si Vobrousky našly svou cestu do každého koutu v ČR a na Slovensku. Dopravné se snažíme držet nízko, jak jen to jde :)

- OSOBNÍ ODBĚR PRAHA - ZDARMA: Vobrousky si můžete vyzvednout osobně v krásném obchůdku Showtheroom, Náplavní 3 (kousíček od Tančícího domu). Vždy tam najdete i aktuální nabídku Vobrousků. 

Otevírací doba: Po, Čt, Pá: 10-17 hod.  Út: 11-19 hod. St:11-18 hod

- ČESKÁ POŠTA - 79 Kč: Vobrousci jsou opravdu skladní a tak můžeme zásilky posílat jako doporučené psaní. To nám umožňuje mít nejnižší možné poštovné.

- ZÁSILKOVNA - 85 Kč 

- SLOVENSKO - nově doručujeme i na Slovensko, a to přes Zásilkovnu (za 85 Kč)

 

ZPŮSOB BALENÍ:

Naše produkty jsou ovlivněny myšlenkou zero waste (redukcí odpadu) a tak není překvapivé, že i balení pojímáme dost minimalisticky. Každý Vobrousek je složený a převázaný přírodním lýkem a doplněn o štítek, na kterém najdete potřebné info o produktu samotném a jeho používání. Celá objednávka je pak zabalena do papírového sáčku a doplněna o papírovou cedulku, u které je připevněný pytlíček se semínky medonosných kytek. Je to malé poděkování včelám za jejich skvělý vosk. U objednávky nenajdete žádné další tiskoviny, faktury jsou posílány mailem. Hodně jsme se prali s tím, že bychom vám dávali rádi ruční poděkování jako projev vděku za objednávku, ale vzhledem k povaze našeho produktu jsme od toho nakonec ustoupili. Pevně věříme, že nám naší radost uvěříte i bez toho :)

Celá objednávka je pak buď balená v papírové obálce či krabici dle velikosti objednávky. Lepící páska je samozřejmě taky papírová :)

Před nedávnem jsme navíc objevili úžasný materiál - travní papír! Ten má oproti obyčejnému papíru mnoho výhod - je z rychlerostoucího zdroje, navíc je méně náročný na spotřebu vody a CO2. A k tomu ještě moc hezky vypadá :) Balíme do něj už většinu zakázek a brzy na něj přejdeme plošně.

 

PLATBA:

Pokud se Vám nepodařilo objednávku zaplatit rovnou, můžete ji uhradit standartním bankovním převodem na účet 230296169/0600. Jako variabilní symbol prosím dejte číslo Vaší objednávku a částku také prosím použijte z objednávky.