Při objednávce nad 1000 Kč doprava ZDARMA. Navíc ke každé objednávce dáváme semínka medonosných kytiček jako malé poděkování včelám <3

Doručení & balení

ZPŮSOB DORUČENÍ:

Snažíme se, aby si Vobrousky našly svou cestu do každého koutu v ČR a na Slovensku. Dopravné se snažíme držet nízko, jak jen to jde :)

- OSOBNÍ ODBĚR PRAHA - ZDARMA: Vobrousky si můžete vyzvednout osobně v krásném obchůdku Showtheroom, Náplavní 3 (kousíček od Tančícího domu). Vždy tam najdete i aktuální nabídku Vobrousků. Kromě nás tam

Otevírací doba: Po,St, Pá: 10-17 hod. Út, Čt 11-19 hod.

- ČESKÁ POŠTA - 69 Kč: Vobrousci jsou opravdu skladní a tak můžeme zásilky posílat jako doporučené psaní. To nám umožňuje mít nejnižší možné poštovné.

- ZÁSILKOVNA - 65 Kč 

- SLOVENSKO - nově doručujeme i na Slovensko, a to přes Zásilkovnu (za 79 Kč)

 

ZPŮSOB BALENÍ:

Naše produkty jsou ovlivněny myšlenkou zero waste (redukcí odpadu) a tak není překvapivé, že i balení pojímáme dost minimalisticky. Každý Vobrousek je složený a převázaný přírodním lýkem a doplněn o štítek, na kterém najdete potřebné info o produktu samotném a jeho používání. Celá objednávka je pak zabalena do papírového sáčku a doplněna o papírovou cedulku, u které je připevněný pytlíček se semínky medonosných kytek. Je to malé poděkování včelám za jejich skvělý vosk. U objednávky nenajdete žádné další tiskoviny, faktury jsou posílány mailem. Hodně jsme se prali s tím, že bychom vám dávali rádi ruční poděkování jako projev vděku za objednávku, ale vzhledem k povaze našeho produktu jsme od toho nakonec ustoupili. Pevně věříme, že nám naší radost uvěříte i bez toho :)

Celá objednávka je pak buď balená v papírové obálce či krabici dle velikosti objednávky. Lepící páska je samozřejmě taky papírová :)

Před nedávnem jsme navíc objevili úžasný materiál - travní papír! Ten má oproti obyčejnému papíru mnoho výhod - je z rychlerostoucího zdroje, navíc je méně náročný na spotřebu vody a CO2. A k tomu ještě moc hezky vypadá :) Balíme do něj už většinu zakázek a brzy na něj přejdeme plošně.