KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE SEMÍNKA KYTIČEK PRO VČELKY. OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE ZDARMA :)

Doručení & balení & platba

ZPŮSOB DORUČENÍ:

Snažíme se, aby si Vobrousky našly svou cestu do každého koutu v ČR a na Slovensku. Dopravné se snažíme držet nízko, jak jen to jde :)

-OSOBNÍ ODBĚR PRAHA - ZDARMA - vyzvednout si Vobrousky je možné v našem oblíbeném antikvariátu :) Najdete ho na adrese Rumunská 28, takže skvělá dostupnost mezi I.P.Pavlova a Náměstím míru.

- ČESKÁ POŠTA - 85 Kč: Vobrousci jsou opravdu skladní a tak můžeme zásilky posílat jako doporučené psaní. To nám umožňuje mít nejnižší možné poštovné.

- ZÁSILKOVNA - 85 Kč 

- SLOVENSKO - nově doručujeme i na Slovensko, a to přes Zásilkovnu (za 95 Kč)

 

ZPŮSOB BALENÍ:

Naše produkty jsou ovlivněny myšlenkou zero waste (redukcí odpadu) a tak není překvapivé, že i balení pojímáme dost minimalisticky. Každý Vobrousek je složený a převázaný přírodním lýkem a doplněn o štítek, na kterém najdete potřebné info o produktu samotném a jeho používání. Celá objednávka je pak zabalena do papírového sáčku a doplněna o papírovou cedulku, u které je připevněný pytlíček se semínky medonosných kytek. Je to malé poděkování včelám za jejich skvělý vosk. U objednávky nenajdete žádné další tiskoviny, faktury jsou posílány mailem. Hodně jsme se prali s tím, že bychom vám dávali rádi ruční poděkování jako projev vděku za objednávku, ale vzhledem k povaze našeho produktu jsme od toho nakonec ustoupili. Pevně věříme, že nám naší radost uvěříte i bez toho :)

Celá objednávka je pak buď balená v papírové obálce či krabici dle velikosti objednávky. Lepící páska je samozřejmě taky papírová :)

 

PLATBA:

Pokud se Vám nepodařilo objednávku zaplatit rovnou, můžete ji uhradit standartním bankovním převodem na účet 230296169/0600. Jako variabilní symbol prosím dejte číslo Vaší objednávku a částku také prosím použijte z objednávky.