Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
194 hodnocení
5
191x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AR
Anna Roženská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2024
SF
Sona Fotrova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2024
KF
Karolina Fisherová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2024
JK
Jan Križan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2024
BČ
Bohdana Černá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2024
VV
Vlasta Vojtíšková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2024
S obchodem jsem moc spokojená.
MK
Miroslav Kopřiva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2024
Veliká spokojenost
IP
Ivana Pecinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2024
100% spokojenost jak s produkty, tak s obchodem
SB
Simona Botló
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2024
S obchodem i výrobkem jsem spokojená. Taky jsem si objednala na porovnání s jinými produkty které používám a řekla bych, že jsou stejně kvalitní. Na balení a uchovávání pečiva, sýrů, ovoce a zeleniny naprosto ideální. Doporučuji všem.
HŠ
Hana Špačková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2024
Rychlé dodání a výborná a milá komunikace. Doporučuji 🍀
LV
Lenka Vivodíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2024
KM
katka mrázková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2024
Rychlé jednání 👍. Ekologické baleni..
DK
Dana Kordinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2024
Velká spokojenost - rychlé dodání a milá komunikace.
ZD
Zuzana Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2024
ID
Ilona Dočekalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2024
JČ
Júlia Černohorská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2024
S obchodem, komunikací, rychlostí vyřízení objednávky jsem velmi spokojená. Nyní porovnávám voskované ubrousky od dvou různých výrobců. Produkty od Vobrousku mají trochu jiný povrch, méně hladký, ale chleba ve voskovaném pytlíku zatím drží hezky. Jinak obecně mám s voskovanými produkty vynikající zkušenost. Zelenina v nich vydrží krásná i tři týdny.
JP
Jana Petrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2024
BZ
Barbora Zimová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
Ubrousek je moc hezký, je to má první zkušenost a zatím jsem spokojená. Jen je potřeba opravdu dodržovat postup pro správné zabalení, jednou jsem se na to vyprdla a chlebík zplesnivěl. Takže když vše dodržíte, tak za mě funguje fakt dobře.
N
Nikola V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
